П’ять військових медичних лікувальних закладів отримали сучасне медичне обладнання в рамках гуманітарної допомоги від Японії при партнерстві ООН. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Дуже якісне нове обладнання, яке дозволяє на високому рівні ендоскопічну діагностику, лікування, проведення різних ендоскопічних лікувальних заходів, які до цього ми виконувати не могли у зв’язку із відсутністю обладнання», – розповів начальник відділення ендоскопічної хірургії військово-медичного клінічного центру північного регіону В’ячеслав Курінний.

Вказано, що військові медики працюватимуть з новими відео-ендоскопічними стійками, вартість кожної складає понад три з половиною мільйони гривень. За допомогою цього медичного обладнання медики зможуть надавати висококваліфіковану допомогу значній більшості військових та ветеранів ЗСУ.

Зазначається, що до лікування пацієнтів за допомогою нового устаткування медики візьмуться вже за кілька днів після його остаточного налаштування та підготовки медичного персоналу. 

Джерело: pravda.press

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.