Прихильники вбивства дітей часто говорять у своїй пропаганді, що аборти – це безпечна, швидка і «гуманітарна процедура», що здійснюється відповідно до останніх досягнень медицини. Проте, правда зовсім інша.

Уряд Великобританії опублікував офіційну статистику про аборт. Виявилося, що у 2017 році було проведено 13 626 абортів за методом «розширення та видобування». Це надзвичайно жорстоке і криваве вбивство, яке полягає в розчленовуванні дитини в утробі матері, відриванні її членів і витягуванні їх по частинах. Це пізні аборти – такі діти важать навіть кілограм, і їхні рухи відчуваються матір’ю.

У 2017 році майже 200 000 абортів було проведено в Англії та Уельсі. Переводячи на українські реалії, це ніби міста Чернігів або Житомир, які повністю зникли за один рік.

Більше того, 1300 абортів було виконано у дівчаток віком до 16 років! Згідно із законом, аборт у підлітковому віці може бути зроблений у Сполученому Королівстві, не повідомляючи про це батькам.

Ситуація в цих країнах трагічна, і статистика страшна. Принаймні один аборт був там:

– 16% жінок у віці 18-19 років,

– 32% жінок у віці 20-24,

– майже 50% жінок у віці 30-34 років.

Це означає, що майже половина жінок старше 30 років вбили хоча б одного зі своїх дітей! На наших очах здійснюється самознищення цілих народів. Країни західної демократії стали великими концтаборами для своїх наймолодших громадян. У цьому твердженні немає перебільшення. Чи знаєте ви, що Національна служба охорони здоров’я офіційно заявляє, що є випадки, коли аборт є «необхідним і бажаним».

Це:

– загроза життю жінки,

– загроза фізичному чи психічному здоров’ю жінки,

– загроза фізичному чи психічному здоров’ю вже народжених дітей або жінок, що вже народили

– ризик того, що дитина, якщо вона народиться, буде фізично або психічно інвалідом.

Подивіться, як далеко пішли аборти. Тут не йдеться про «вибір» або «рішення» жінки. Вбивство дитини більше не є варіантом, воно стало необхідністю!

Британська національна служба охорони здоров’я також стверджує, що:

“на практиці це дає лікарям велику свободу для того, щоб вести жінок до аборту”

“Великий” сказано м’яко. У Третьому рейху людей відбирали з расових причин. У Радянському Союзі людей висилали на винищення з причин класового походження. Сучасні аборти не мають чітких керівних принципів – вони можуть знищити всіх, кого вони хочуть.

Що означає «загроза психічному здоров’ю жінок та вже народжених дітей»? Часто буває, коли інша дитина приходить на світ, його брати і сестри не розуміють цієї ситуації і ревнують новонародженого, тому що його мати приділяє більше уваги йому, ніж старшим. У Великобританії потенційний стрес, викликаний цим, вже може призвести до обгрунтування необхідності абортів.

Те ж саме є «загрозою для психічного здоров’я жінки». Досить жінці сказати, що після народження дитини вона не досипатиме, буде роздратованою і засмученою. Дитина порушить право матері на мир, тому ви повинні позбутися її.

Цей менталітет абортів, який веде англійців до винищення, вже широко поширений в Україні. Аборти в нашій країні також мають дуже великий обсяг свободи при винесенні смертних вироків.

Найбільш поширеною є “підозра хвороби” у дитини. Швидкої діагностики достатньо, щоб засудити дитину до смерті. Майбутні близнюки Малгожата, яким поставили діагноз “ускладнення” під час вагітності.

Коли лікар побачив мене, він тільки сказав, що якщо б близнюки народилися, то лише дивом і були б обтяжені всіма можливими генетичними дефектами”.

“Візити до лікаря були дуже складними, вони були болючим досвідом (…) кожен раз починалася та ж історія: сильне спонукання лікаря зробити аборт, переконування, що це єдине правильне рішення, що іншого шляху немає”.

Підозра на захворювання є необхідною умовою для ліквідації особи. Можливо, труднощі під час пологів, і батьки потенційно матимуть більш складне життя. Тому ви повинні позбутися плоду. Правда і реальне здоров’я не мають значення. Тим часом, після народження Малгожата: “Коли хлопці народилися, лікар не міг повірити, що вони перебувають у такому хорошому стані, і багато з його діагнозів не виправдалися”.

БІЛЬШЕ ПРО АБОРТИ:

Хлопчики перенесли операцію і провели деякий час у лікарні. Тепер їхні батьки насолоджуються видом чарівних дітей, але лікарі вимагали їхньої смерті.

Євгенічний і абортний менталітет змусив лікарів віддати перевагу кривавій бійні, ніж брати на себе відповідальність за лікування своїх ненароджених пацієнтів.

Олексій Погорєлов 
Джерело: rodyna.org.ua