Христос раждається! – Славімо Його!

“Слава на висотах Богу, і на землі мир” – так співали ангели новонародженому Спасителю світу. Святкуючи щороку свято Різдва Господа Ісуса Христа, ми знову славимо Бога і дякуємо йому за дар Воплочення і Спасіння. Вкладаючи своє життя в його руки, просимо миру передовсім для наших сердець.
Але бажаємо, щоб такий жаданий мир прийшов до нашої милої України – мир правдивий, без капітуляції, мир справедливий, сповнений радості і надії на майбутнє.
Просимо миру для лікарів, особливо для лікарів, які згуртувалися в нашу Асоціацію лікарів-католиків, яка у 2020 році відзначатиме своє двадцятиліття. Нехай мир Христовий стане для нас наснагою для праці та свічення Христового Євангелія в житті, а особливо у професійній діяльності.
Просимо миру для всіх християн в Україні, щоб долали різні поділи і відчуження – хай це Різдво Христове стане для нас відправною точкою, щоб, об’єднавшись із світом і святкуючи його за новим стилем, ми розпочали шлях до правдивого єднання, де буде “один пастир і одне стадо”.
Просимо миру і упокоєння для тих, які від останнього Різдва відійшли до вічності: Господи Боже, прийми їх у Твоє пренебесне Царство і даруй заспокоєння нам, які віримо тобі тут, на землі.
Від Асоціації лікарів-католиків України щиросердечно вітаємо із святами Різдва Христового і Нового року та бажаємо всім небесної радості, Божого миру, здоров’я і наснаги у вірі і праці для України і святої Церкви!
Христос раждається – Славімо Його!
 
Духовний асистент АЛК о. Корнилій Яремак ЧСВВ 
Президент АЛК Іван Луць