massage-molitvaБоже наш, Цілителю людської душі і тіла, Який у своєму земному житті звертав особливу увагу на тих, хто страждає і дав своїм учням дар зцілення, благослови нас полегшувати страждання наших братів і сестер.

Допоможи кожному з нас, свідомому своєї великої місії у щоденному служінні завжди залишатися знаряддям Твоєї милосердної любові. Просвіти наш розум, провадь нашими руками, зроби уважними і співчутливими наші серця.

Дозволь у кожному з наших пацієнтів бачити риси Твого божественного обличчя.

Ти, який є Дорогою, дозволь нам щодня наслідувати Тебе як лікарям не лише тіла але й душі, допомагати недужим у їх земній мандрівці аж до миті зустрічі з Тобою.

Ти, який є Правдою, даруй нам мужність і знання, щоб осягнути таїнство людини і її неземного призначення.

Ти, Який є Життям, дозволь нам у нашій професії проповідувати „Євангеліє життя” та бути його свідками, зобов’язуючись захищати життя завжди, від зачаття, до його природного завершення, захищати гідність кожної людини, особливо слабких і нужденних.

Зроби нас, Господи, добрих самаритян, готових прийняти, лікувати та втішати усіх, хто цього потребує. Дозволь нам, гідно завершивши наше земне паломництво, втішатись радістю зустрічі з Тобою та споглядяти Твоє славне Обличчя в Твоєму Царстві радості і нескінченного миру. Амінь.