У свято Пресвятих Тіла та Крові Ісуса Христа (18 червня) центральними вулицями Столиці пройде марш рівності за права…ЛГБТ…

Легендарний французький актор, справжня легенда екрану, відомий радянському глядачу за трилогією ФАНТОМАС Жан Маре, так говорив про свій гомосексуальний досвід з знаменитим поетом, драматургом і режисером Жаном Кокто: “Я піддався цьому гріху, тому що хотів злету в кар’єрі. О, якби я знав що цей досвід зробить мене нещасним на все життя”. Це було справді шоковим зізнанням, адже, перед цим актор запевняв Францію, і цілий світ, що він вдячний Господу за те…що Бог зробив його гомосексуалістом.
 
Схожа ситуація відбулася, і в Радянському союзі. Був такий блискучий актор, відомий нам в першу чергу, за стрічками Микити Міхалкова: “Свой среди чужих, чужой среди своих“, “Раба любви“, “Неоконченная пьеса для механического пианино“, “Родня” мова йде про Юрія Богатирьова. Коли стало відомо, що він нетрадиційної сексуальної орієнтації, багато хто почав його цькувати! Актор не витримав психічного тиску, він серйозно приклався до пляшки, сильна депресія не змусила себе довго чекати, не допомогли і антидепресанти, зате збільшили тиск і на без того слабке серце. Так закінчилося життя талановитої людини. Напочатку повне слави, пригод і краси, а на кінець страждань, і нещасть.

Протягом минулого тижня для мене було одне наріжне запитання, щодо маршу, який можливо вже пройде, коли ви будете читати цей матеріал: Як християнам ставитися до подібної ходи?

На подібне запитання – я просив відповісти священиків, єпископів та психологів. Владика Ян Собіло чітко окреслив свою позицію: “Держава має втрутитися в це! Ми не можемо під ширмою демократії дозволяти подібні злочини!” Влада до слів єпископа звісно ж, не дослухалась, замість цього…просто забезпечила додаткову охорону представникам сексуальних меншинств. Марш охоронятиме – 6 тисяч осіб з різних служб правопорядку. Для порівняння, ходу за права сім’ї охороняло вдвічі менше блюстителів безпеки.

Схоже, представники влади вважають ЛГБТ обов’язковим атрибутом і носієм Європейської культури. А що говорить Церква? Церква заохочує нас не мовчати на гріх! Який вид “немовчання” може бути використаний у цій делікатній справі?

Думаю, найнебезпечніше мовчання може відбутися в родинах! Якщо ми не поговоримо про цю пікантність з своїми дітьми, завтра вони не дай Бог, можуть вхопити цей вірус! Психолог Людмила Гридковець розповіла мені в ефірі, що геями не народжуються, а СТАЮТЬ! Це доведений науковий факт! – продовжує пані психолог, -Багато років прихильники гомосексуального лобі намагалися годувати нас тим, що схильність до нетрадиційної сексуальної орієнтації може бути вродженою якістю! Було вкладено великі кошти в науку на пошук гомогену. Його не знайшли! Знайшли ген, який відповідає за алкоголізм, та ген, що відповідає за психічні захворювання. 
Зараз науковці довели, що гомсексуалістами стають через пластичність нейронів (електрично збудлива клітина, що обробляє та передає інформацію у вигляді електричного або хімічного сигналу.-Авт.). Іншими словами, дитина в часі формування переживає певні травми, вони фіксуються, і в нейронах відбуваються певні зміни, які формують певний тип гомоповедінки. Але завдяки нейронній пластичності можливий і зворотній процес, повернення до природного стану!
Гомосексуальні нахили формуються до 5-6 літнього віку. Можуть виникати навіть в часі утробного періоду. Наприклад, коли формується одна стать, а батьки орієнтуються на іншу! Тобто, не сприймають дитину іншої статті. Інша проблема, коли народжується дівчинка, а батьки з нею поводяться за моделлю виховання хлопчика, і навпаки. – підсумувала пані психолог.

На батьках КОЛОСАЛЬНА відповідальність! У батьків ще є час ввести в тіло дитини вакцину, антивірус. Часто стають геями, через банальний брак спілкування батьків та дітей. І замість того, щоб кричати з далекої відстані на нещасних уражених вірусом осіб, звернімо увагу на своє чадо! Наскільки наші сини і дочки дістають достатньо батьківського тепла, і інформації, щодо того, що відбувається в навколишньому середовищі…

ІВАНИЦЬКИЙ Сергій, журналіст Радіо Марія, спеціально для Слова Тудей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.