Грип «Гонконг» вбив 7-річну дівчинку із Кривого Рогу на Дніпропетровщині. Четверте підтвердження смерті від ускладнень після грипу зробили фахівці в Дніпрі. 

«Щодо медиків швидкої допомоги, які діагностували у дитини ГРВІ та фарингіт, тепер проведуть службову перевірку. Дівчинка згоріла за добу, у неї була висока температура, проблеми з диханням і судоми. Досі не зрозуміло, чи пропонували лікарі госпіталізацію: медики кажуть, що так, однак батьки дівчинки наполягають, що ніхто про це не сказав і слова. У ситуації будуть розбиратися незалежні експерти. У департаменті створено клініко-експертна комісія. Висновки, в тому числі і дисциплінарні, будуть зроблені», – пообіцяла Олена Лугова, заступник начальника Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської області.

Дівчина в Кривому Розі померла в неділю. До цього у Міністерстві охорони здоров’я України заявили про третьому летальний випадок від грипу у цьому році. Померлий в Дніпрі 60-річний чоловік входив у групу ризику – у нього було хворе серце.

 Джерело: zik.ua

741179_2_w_1000

 

 

1 Reply to “Лікарі зафіксували четвертий випадок смерті від грипу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.