Лікарі Асоціаціїї та матері в молитві храму Пресвятої Євхаристії взяли участь у живій зустрічі з дітьми війни – школярами віком 9-15 років, які прибули на літній відпочинок на Західну Україну, зокрема на Львівщину.

Зустріч відбулася 11 липня в Палаці мистецтв у Львові.

Діти з Новоайдарівського району Луганської обл. приїхали на запрошення монастиря Святого онуфрія, ними опікувалися співорганізатори о.Йосиф Будай та  брат Роберт.

Діти гарно співали, читали вірші, розповідали про свою школу, про свої будні серед пострілів, представили чудову презентацію “Ми – Ураїна”, ділилися живими свідченнями любові до життя і до Батьківщини – України.

На сцену до дітей вийшли військові, які обороняли, не так давно, їх село Муратове на Луганщині, а зараз дислокуються на Львівщині.

А ми- лікарі і матері, які прийшли на зустріч зі своїми дітьми та внуками, раділи і плакали одночасно, бо розуміли, що Україна у нас одна, єдина, як би ворогам нашим не хотілося цього.

Ми щиро вітали дітей, подарували їм духовну літературу, путівники по Львову та солодощі. Діти ще довго  подорожували по Західній Україні, відвідали Крехів, Гошів, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і завершили канікули в Яремче.

І ми, залишаючись вдома, продовжуємо молитись за Україну, за український народ і особливо – за молоде покоління українців, яке вже  не дасть ворогові відібрати від них рідну домівку, рідну землю та рідну Україну!

Повідомила: Леся Луць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.