26 січня у монастирі св. Василія Великого, що на Львівській площі, за підтримки Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, відбулась вже традиційна зустріч Блаженнішого Святослава із рідними Героїв Небесної сотні.

Під час зустрічі, рідні мали можливість поділитись своїми пережиттями із Блаженнішим Святославом. Зокрема, кожен представник із родин Герої поділився своїми спогадами 5-річної давності, що мали місце під час Революції Гідності. Минуло вже 5 років, але рани і спогади залишаються живими. Блаженнішого Святослава також цікавило, як вони прожили цей рік, що минув, які були для них виклики і завдання.

Після ділення своїми спогадами та переживаннями, Блаженніший звернувся до кожного із них із словами підтримки та вдячності. Зокрема, він наголосив, що не треба втрачати надії в часі зневіри, тому що правда завжди переможе. «Земні інституції і їх очільники міняються, а правда завжди залишається правдою». Тож першою порадою, яку дав Глава УГКЦ присутнім, був заклик до молитви, а особливо в часі зневіри і безнадії.

У той же час Блаженніший Святослав запевнив, що зі свого боку ніколи не забуває їх у молитві. Інший заклик, який пролунав від Глави УГКЦ, це щоб люди не закривались в собі, ділились із рідними, свідчили про своїх рідних, котрі загинули чи були важко поранені, серед інших людей, бо коли людина закривається у собі, то вона руйнує себе із середини і марні будуть її зусилля задля добра її ж власного розвитку.

Наприкінці Блаженніший вручив зібраним пам’ятні подарунки і запевнив, що такого роду зустрічі будуть відбуватись щорічно, щоб не була втрачено пам’ять про тих, хто відійшов у вічність. Зустріч завершилась спільною колядою.