В день державного свята –  Конституції України – 28.06.16 року лікарі асоціації спільно зі спільнотою  “Матері в молитві” (45 осіб) взяли участь в духовно-просвітницькій подорожі на Золочівщину. Відвідали храм і монастир Вознесіння Господнього, де  відбулася Служба Божа, яку відслужив ігумен о. Августин Шоп´як. Всі молилися за Україну, за український народ, поранених, полонених, дітей війни, військових, які обороняють терени нашої держави, а також – за владу.

Після Літургії відвідали найстаршу в Золочеві церкву святого Миколая та Золочівський замок, який за останні роки поповнився новими цікавими експонатами.

Далі автобус повіз нас в с. Підлисся, де знаходиться музей-садиба Маркіяна Шашкевича. З великим захопленням всі послухали про  життєвий шлях поета і великого українця.

Накінець ми відвідали Підгорецький монастир, де знаходяться оригінал і копія чудотворного образу Богородиці-Дороговказу (XYI-XYII ст.). Там з великим теплом нас зустрів ігумен о. Віктор Батіг  і ознайомив з історією монастиря, храму та ікони. Багато цікавого отець розповів про Бога – живого Бога, про наше місце в християнському житті.

Подорож закінчилася відпочинком біля монастиря, де навкруги чисте-чисте повітря, бджілки і птахи, польові квіти. І ми серед них щасливі, одухотворені, окрилені і благословенні Богом, який нас так любить!

Повідомила Леся Луць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.