Асоціація лікарів-католиків в лютому цього року, в чудові зимові дні відбула на щорічні реколекції в Реколекційний дім редемптористів, що в Яремче – старовинному гуцульському містечку.
Впродовж 3 днів реколекції “Нехай святиться ім’я Твоє” проводив о.Корнилій Яремак, ЧСВВ – духовний асистент АЛК. Щодня відбувалися служби Божі, духовні науки, роздуми, духовні розмови з отцем, відповіді на запитання, а у вільний час – спілкування між собою, а також подорожі по храмах, якими багате м. Яремче. Це дерев’яна церква св.пророка Іллі з дзвіницею монастиря студитів з дуже цікавою і одночасною трагічною історією; нова церква, якій тільки 10 років, – найбільший храм Різдва Св. Івана Хрестителя в центрі міста, який дуже гарно вписався в гірський ландшафт, що оточує Яремче. В храмі чудовий різьблений дерев’яний іконостас та різьблені вхідні двері.
Також в Яремче всі прочани та подорожуючі мусять побувати на водоспаді Пробій та оглянути по дорозі до нього ресторан “Гуцульщина” , який цікавий своєю дерев’яною архітектурою.
Ці чудові дні, проведені в прекрасному реколекційному домі, з особливим гуцульським інтер’єром, з чудовою капличкою, в особливій духовній атмосфері, яку нам створив о. Корнилій, а доповнювали о.Віталій Олещук та брат Вінкентій Суховій, який обслуговував нас в трапезній, подавав смачну їжу та ще й під прекрасну класичну музику.
Повертались ми додому переповнені враженнями цих чудових днів, наповнених та збагачених духовними науками та глибшим пізнанням Бога.

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64