9 листопада брати п’ятого курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії мали практичне ознайомлення із пастирською діяльністю у лікарні. Брати відвідали Київську міську дитячу клінічну лікарню № 1, що на вулиці Богатирській, де медичним капеланом вже довгий час є отець Віталій Воєца, священик Української Греко-Католицької Церкви. Напередодні у семінарії отець Віталій провів для братів лекцію, в якій розповів про практичні основи пастирської діяльності у лікувальних закладах.

У лікарні семінаристи зустрілись з головним лікарем, Кожарою Юрієм Олександровичем, який розповів про її діяльність, а також про важливість присутності у лікарняному закладі священика і співпраці між ним та медпрацівниками. Брати-семінаристи мали можливість відвідати реанімаційне відділення й дізнатись, як підтримується життя недоношених дітей, а отець Віталій розповів про те, як правильно уділяти таким дітям таїнства хрещення та миропомазаня.

Семінаристи відвідали також травматологічне відділення, де мали нагоду спілкуватись з травмованими дітьми, хірургічне відділення та лабораторію.

Опісля брати КТДС при спільному обіді поспілкувалися з медичним персоналом лікарні, під час якого поділилися з ними досвідом семінарійного життя.

Кінцевим пунктом знайомства з лікарнею стала каплиця св. Агапіта Печерського, де отець Віталій розповів братам про особливості лікарняного служіння священика.

Дякуємо отцю Віталію Воєці та медичному персоналу лікарні за жертовне служіння й ділення своїм досвідом.

1-3 2-2 4-1

бр. Андрій Коцько,V курс КТДС

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.