27 березня 2018 року з сайту офіційного електронного представництва Президента України зникла петиція щодо заборони пропаганди гомосексуалізму.

Раніше ми повідомляли про ініціативу членів Ради Євангельських Протестантських Церков в особі єпископа Віктора Танцюри зі збору підписів для петицій на захист сімейних цінностей та припинення пропаганди гомосексуалісту, направлених до Президента, Уряду та Верховної Ради України.

Вночі 28 березня ми отримали натяк на те, як за майбутніми гендерними законами можуть переслідувати захист традиційних сімейних цінностей.

Цікаво, що саме ці петиції набирають необхідну кількість голосів. Так, видалена петиція за припинення пропаганди гомосексуалізму набрала вже 22 837 голосів з 25 000 необхідних. Вона набрала найбільшу кількість голосів серед активних петицій на сайті Президента.

На сайті Кабміну станом на 28 березня петиція нараховує 24 635 голосів. При цьому залишається ще місяць для збору необхідної кількості підписів.

Іронічно, петицію видалили на прохання представника Уповноваженого ВР України А. Філіпішиної, в компетенції якої лежать питання дотримання прав дитини. На її думку, петиція “містить обмеження прав людини та ознаки підбурювання до дискримінації за сексуальною орієнтацією”.

Продовжуємо слідкувати за подальшими подіями.