Ні спіралям

Ні таблеткам

Ні презервативам

Ні стерилізації

Ні штучному заплідненню

Ні гріху

* Спіраль убиває дітей! При її вживанні зачаття відбувається, але дитина найчастіше вмирає в перші дні, тому що спіраль не дозволяє їй імплантуватися (закріпитися) в матці. Якщо відбувається затримка менструації, то це значить, що дитина все таки вижила. Треба зберегти їй життя.

Спіраль перетворює здорову жінку в хвору (запалення і нагноєння в матці, яйцеводах, черевній порожнині, кровотечі, болі, недокрів’я…).

* Під час прийняття усіх видів таблеток, так званих “протизаплідних”, все ж не рідко відбувається овуляція і зачаття. У такому випадку дитина найчастіше умирає від голоду, тому що таблетки сушать залози і зменшують кількість їжі (глікогену) у слизовій оболонці матки.

Затримка менструації говорить про те, що дитина все ж вижила. Аборт не дозволено робити й у цьому випадку.

Жінки, що приймають таблетки, частіше інших хворіють на рак грудей, шкіри і матки, схильні до інсультів та інфарктів, запалення вен з тромбами, що можуть викликати емболію, виникає ушкодження печінки і зорового нерва, слабшає імунітет і т.д.Таблетки не є вирішенням проблеми нерегулярного менструального циклу.

* Зачаття відбувається і під час прийняття більшості інших так званих “контрацептивних” засобів, але і ці речовини автоматично вбивають дитину в перші дні. Ісус сказав: “Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх найменших братів, ви мені зробили ” (Мт.25,40).А наш найменший брат чи сестра – це та маленька дитинка, щойно зачата. Її жодним чином не слід убивати. Треба довіряти Господеві. Ісус сказав дослівно так:«Не піклуйтеся і не говоріть: «що нам їсти?» чи: «що пити?» чи: «у що одягтися?», тому що всього цього шукають язичники, і тому що Отець ваш Небесний знає, що ви маєте нестаток у всьому цьому. Шукайте ж насамперед Царство Боже і правди Його, і це все прикладеться вам!» (Мт.6, З1-ЗЗ).

* Вселенська Церква є учителькою віри і моралі. Вона постійно вчить нерозривності зв’язку, що існує між подружнім актом і зачаттям, під час якого Бог дає новій людині душу. Більш докладні пояснення можна знайти в документах Католицької Церкви: “CastiConnubii”, “HumanaeVitae” і “DonumVitae”. Так, смертним гріхом є не тільки убивство ненародженої дитини, але також і контрацепція, стерилізація і штучне запліднення як, наприклад, запліднення в пробірці та інсемінація. Діти, зачаті в пробірці, дуже рідко виживають. Більшість з них убивають, а багатьох, таких маленьких і ще живих дітей, тримають замороженими в холодильниках.

* Не дозволено проводити такі процедури як, наприклад, ранній амніоцентез, мета якого вистежування й убивство хворих! Ніхто ще не став щасливим, убивши людину, але можна стати щасливим, постійно рятуючи життя хворого. Гріх ніколи не був і не буде вирішенням проблем. Гріх ніколи не приводив до щастя.

* Святіший Отець Пій ХІ в Енцикліці “CastiConnubii” (Чистого подружжя) проти контрацепції і стерилізації написав: 56.“Оскільки деякі, відкрито відступаючи від незмінного і переданого від початку християнського вчення, вважають, що у наші дні потрібно урочисто проголосити інше вчення щодо цього питання, то Католицька Церква, якій сам Бог доручив обов’язок навчати і захищати чесність та чистоту звичаїв, міцно стоячи посеред моральної руїни, яка її оточує, з метою збереження чистоти шлюбного зв’язку від цієї огидної плями, піднімає свій голос на знак Божого післанництва та Нашими устами знову проголошує: “Кожне використання шлюбу, при якому за наміренням людини подружній акт позбавлений своєї природної здатності зачати життя, порушує Божий закон, і ті, хто так чинять, опоганюють себе тяжким гріхом. 57. Тому на підставі Нашого найвищого авторитету та дорученого нам обов’язку дбати про спасіння усіх душ застерігаємо усіх священиків-сповідників та усіх душпастирів, щоби не дозволяли порученим їм вірним грішити проти такого вагомого Божого Закону; навіть більше, щоби оберігали себе самих від таких згубних вчень, в жодному разі не потураючи їм. А якщо би хтось із сповідників чи душпастирів, нехай Бог цього не допустить, впав сам або ж увів у подібні помилки поручених йому вірних, потвердив їх відкрито чи грішною мовчанкою, нехай знає, що муситиме скласти звіт перед Богом – Найвищим Суддею про зраду Його священної довіри та застосує до себе слова Христові: “…сліпі проводарі сліпих! Коли ж сліпий веде сліпого, обидва впадуть у яму” (Мт. 15,4).

* Ті, хто робили, рекламували і поширювали презервативи, відповідальні не тільки за участь у здійсненні гріхів, серед яких найчастіші – блуд, перелюбство і контрацепція, але вони також відповідальні і за те, що давали хибну гарантію, що інфікування не відбудеться.

Насправді доведено, що, не зважаючи на використання презерватива, все ж таки переносяться такі захворювання, як СНІД, герпесгенітальний, гепатит, сифіліс, і відбуваються зараження хламідією, людським папілома вірусом (HPV), що спричинює рак матки, вагінальний трихомоніаз і їм подібні. Папський консиліум про родину в документі “Істина і значення людської сексуальності” говорить:“Батьки теж повинні відмовитися від пропаганди так званого “safesex” (надійного сексу) чи “safersex” (більш надійного сексу),небезпечної й аморальної політики, заснованої на помилковій теорії, що презерватив може забезпечити надійний захист проти СНІДу.”

* У випадку виправданих причин уникнення зачаття, дозволяється стриманість у плідні (фертильні) дні. Сьогодні плідні і неплідні періоди можна дуже просто і точно визначити, навіть при неправильних чи нерегулярних циклах, за допомогою природних методів: Біллінгса чи симптотермічного. Не дозволяється жити сексуальним життям до, чи поза таким шлюбом, який благословить Бог як нерозривний до смерті одного з подружжя.

Давайте прислухатися до голосу Господа, щоб зрозуміти, що ми повинні ще робити для захисту моральних цінностей і життя, які перебувають під загрозою. Якщо Ви зараз хочете приєднатися до молитви і посту в цьому намірі, чи отримати кваліфіковану пораду священика, лікаря, чи представника «Руху ЗА ЖИТТЯ» будь ласка, зверніться за адресою:монастир св. Онуфрія, вул. Б. Хмельницького, 36, м. Львів, або за електронною адресою:pavluts@gmail.com

Автор тексту: доктор медицини АнтунЛісец. AntunLisec, PostBox 2, Vetovo 34335, Croatia – Хорватія; E-mail: antun.lisec@po.t-com.hr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.